Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Звернення директора

08 серпня 2018

Наше підприємство завжди потребує кваліфікованих агрономів, інженерів та спеціалістів ветеринарної медицини. Оскільки компанія зацікавлена в постійному розвитку та пошуку нових ідей і рішень, то перевагу завжди надаємо молодим спеціалістам, яким гарантуємо всі умови для самореалізації в межах холдингу. Нам не потрібно шукати кваліфіковані кадри за тридев'ять земель. Ми зацікавлені в молодих людях, які тут живуть і вміють працювати на своїй землі. Тому й стараємося інвестувати в сьогоднішніх школярів, які, здобувши освіту, повернуться працювати в рідне село чи містечко, але в європейських умовах та за гідну заробітну плату. І нехай не всі діти оберуть для себе сільське господарство, але в когось таки наша робота залишить слід в серці, і людина присвятить себе благородній праці на землі.

Читати далі

16 січня 2018
Призначення нового директора

Днями керівництво ПАТ "Миронівський хлібопродукт" призначило нового директора ТОВ «НВФ «Урожай». Ним став Олександр Воскобойнік. Досі він очолював ТОВ «Агро-С» на Київщині, що також входить до Групи МХП. З 2015 року працював у центральному офісі  холдингу  і обіймав посаду заступника  директора департаменту з виробництва продукції рослинництва і тваринництва. Освіту отримав  у Полтавському сільськогосподарському інституті, має фах вченого агронома. Додатково навчався у Сполучених Штатах Америки, тому володіє сучасними навиками не лише в технології вирощування сільгоспкультур, а й в управлінні агрокомпаніями.

Читати далі

18 жовтня 2017
До системи автоматизації сільського господарства

Наше підприємство, як завжди, прагне бути  першим не лише за фінансовими показниками, а й за впровадженням передових технологій у виробництво. Зрозуміло, що  сміливі рішення передбачають певні ризики і труднощі через відсутність подібного досвіду в Україні. Проте  агропромислові холдинги за кордоном вже рушили в цьому напрямку і поступово переходять до  впровадження інноваційних продуктів автоматизації сільського господарства. Переваги кардинально нових систем ведення сільського господарства вже в найближчому  майбутньому  здатні зробити його максимально ефективним і в «Урожаї».

Читати далі

09 червня 2017
"Урожай" збільшує орендну плату

«Урожай» завжди піклується про те, щоб рівень орендної плати  на підприємстві залишався на гідному рівні і сплачувався офіційно. Цього року вона також збільшується.  Так, щонайменше до 8% зросте рівень орендної плати на всіх підприємствах «Урожаю» цього року. На мою думку, збільшення орендної плати насамперед обґрунтоване принциповою позицією підприємства постійно турбуватися про добробут людей, які довірили «Урожаю» свої земельні ділянки. Оскільки для більшості власників паїв їхні земельні наділи залишаються стабільним джерелом прибутку в умовах економічної кризи, то орендну плату підприємство намагається утримувати на високому рівні. Такий крок не лише поліпшить матеріальний стан власників земельних ділянок, а й забезпечить значно більші надходження до місцевих бюджетів, що актуально  у зв’язку з об’єднанням територіальних громад.

Читати далі

20 лютого 2017
Перемога розуму над емоціями відкриває шлях до демократії

18-21 лютого Україна згадує Героїв Небесної Сотні. Згадує своїх Героїв і Черкащина, адже шестеро серед тих, хто загинув на Майдані, наші земляки. Аналізуючи події останніх трьох років, я чітко розумію, що справжня сила Україна – в єдності її народу. Увесь час політики намагалися протиставляти один регіон іншому, ділити суспільство на Схід та Захід, діяти в своїх особистих інтересах, кидаючи під ноги майбутнє наступних поколінь...

Читати далі

18 листопада 2016
Зміни в країні починаються з себе

Щойно Америка обрала нового президента, весь світ обговорює його політичні погляди і перспективи розвитку США,  як вплине такий вибір на долю Євросоюзу і зрештою України. Очевидно, що ми очікуємо глобальних змін і в себе на Батьківщині. Але чи залежатиме наш добробут від вибору чужого народу?!  Якщо розібратися, то насправді  в  сутності кожного українця лежить звичка завищувати  свої очікування,  шукати причину власних негараздів і шляхи їх вирішення десь на стороні. Так було з діда-прадіда, таку традицію, на жаль,  продовжують і наші сучасники. Подібний спосіб мислення можна порівняти з чудодійною таблеткою, один прийом якої нібито може позбавити від усіх недуг. Але ж здоровий глузд підказує, що поправити здоров’я можна,  лише  доклавши певних зусиль, скажімо, регулярно займаючись спортом, відмовившись від шкідливих звичок, дотримуючись дієти тощо. Так і в свідомості людини, напевно, настав час змінити свою позицію, почавши надіятися лише на себе і на власні сили. 

Читати далі

13 вересеня 2016
Боротися за Україну

Нещодавно ми відзначили 25-річчя незалежності нашої держави. Кілька століть наша нація здобувала незалежність і соборність для рідної країни. І хоч це було нелегко, наші прабатьки все ж зуміли відкинути власні амбіції та політичні протиріччя і поставили за мету головне – здобуття самостійності України у будь-який спосіб. Оцінюючи ці історичні події, усвідомлюємо їх важливе значення для нашого сьогодення й особливо майбутніх поколінь. На жаль, останні роки наша країна переживає тяжкий період. Перед Україною знову постали виклики, що спонукають нас об’єднатися заради утвердження цілісної, незалежної, демократичної Української держави. Ще одне випробування маємо пройти до кінця, нехай жорстке, але доленосне. Адже труднощі в житті завжди роблять нас не лише сильнішими, а й більш чуйними один до одного, більш терплячими і витривалішими. Все це формує наш народ як націю, як громадянське суспільство, яке в результаті випробувань стає повністю готовим до кардинальних змін на шляху до європейської демократії.

Читати далі

28 квітня 2016
Збільшуємо орендну плату за землю

Збільшуємо орендну плату за землю

Незважаючи на соціально-економічну кризу в житті країни, «Урожай» залишається одним із найбільших  сільськогосподарських підприємств в галузі рослинництва. При цьому ми не перестаємо займатися благодійністю, активно підтримуючи не лише сільські громади, а й  організовуючи допомогу нашим військовим, які захищають східні кордони України.  Ми ведемо прозору фінансову діяльність, залишаючись сумлінним платником податків. Приміром, торік наше підприємство сплатило  понад 100 млн грн податкових відрахувань у місцеві бюджети.

 Оскільки ми добровільно взяли на себе обов’язки вести соціально відповідальну діяльність перед громадами, які довірили нам свої земельні паї, то зобов’язані підтримувати наших пайовиків навіть у період труднощів у державі. Більшість із них – люди поважного віку й орендна плата для них – суттєва надбавка до пенсії. Тому врахувавши всі ці моменти, а також ризики ведення бізнесу в сучасних умовах швидкого здешевлення гривні,  ми  знайшли можливість  підняти орендну плату за землю мінімум до 7%.  Разом із цим продовжить діяти програма розрахунку за паї наперед, в разі якщо орендодавець опинився в складних життєвих обставинах.

Я переконаний, що такий крок  назустріч повинні гідно оцінити наші пайовики, люди, без яких діяльність «Урожаю» в його нинішніх масштабах була б неможливою. Зі зростанням орендної плати підвищиться рівень конкурентоспроможності нашого підприємства на ринку землі, що гарантує  збільшення довіри до «Урожаю» з боку  власників земельних часток.

Читати далі

07 березня 2016
Рейтинг філій «Урожаю» за фінансовими показниками 2015р.

Підрахувавши витрати і прибутки минулого року, «Урожай» підсумовував свою діяльність і визначив лідерів та аутсайдерів. Як зазначив директор підприємства  Олег Васецький, система оцінки рейтингу цього року більш об’єктивна, а тому справедлива, адже враховує насамперед ті показники в роботі, на які керівники філій не мали значного впливу. Зокрема йдеться про витрати на  удобрення, збирання врожаю,   його транспортування та зберігання на елеваторах тощо.  Більш детально зупиняючись на доходах та прямих витратах підприємства по п’яти основних культурах, варто зазначити, що деякі філії впевнено продовжують посідати перші сходинки рейтингу, інші стрімко падають вниз...

Читати далі

30 грудня 2015
Усе заплановане реалізували

Незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні, наше підприємство продовжує ефективно працювати і розвиватися. Вдалося реалізувати майже всі заплановані проекти. Тому сміливо можу стверджувати, що  2015 року команда «Урожаю» спрацювала на відмінно.

Нині вже здано в експлуатацію Моринський молочно-товарний комплекс, доїльний зал якого розрахований на 750 голів дійного стада. Поки що там утримується 250 голів ВРХ. Проте на повну потужність комплекс працюватиме через два роки. До 2017 року плануємо збільшити приріст худоби, що становитиме понад 2000 голів ВРХ.  Завдяки цьому  матимемо до 50 тис т органічних добрив, що дасть змогу значно підвищити врожайність грунтів.

Читати далі

1 2 Ctrl →