Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Соціальна відповідальність

 «Урожай» залишається одним із найбільших  сільськогосподарських підприємств в галузі рослинництва. При цьому ми не перестаємо займатися благодійністю, активно підтримуючи не лише сільські громади, а й  організовуючи допомогу нашим військовим, які захищають східні кордони України.  Ми ведемо прозору фінансову діяльність, залишаючись сумлінним платником податків. Приміром, торік наше підприємство сплатило  понад 120 млн грн податкових відрахувань у місцеві бюджети  і ще майже 80 млн грн загальнодержавних податків та зборів.

 Оскільки ми добровільно взяли на себе обов’язки вести соціально відповідальну діяльність перед громадами, які довірили нам свої земельні паї, то зобов’язані підтримувати наших пайовиків. Більшість із них – люди поважного віку й орендна плата для них – суттєва надбавка до пенсії. Тому врахувавши всі ці моменти, а також ризики ведення бізнесу в сучасних умовах здешевлення гривні,  ми  знайшли можливість  підняти орендну плату за землю мінімум до 12%.  

Я переконаний, що такий крок  назустріч повинні гідно оцінити наші пайовики, люди, без яких діяльність «Урожаю» в його нинішніх масштабах була б неможливою. Зі зростанням орендної плати підвищиться рівень конкурентоспроможності нашого підприємства на ринку землі, що гарантує  збільшення довіри до «Урожаю» з боку  власників земельних часток.