Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Волонтери від «Урожаю» штурмували шполянський інтернат

15 серпня 2019

Для 60 вихованців шполянського інтернату перший візит волонтерів ТОВ «НВФ "Урожай" та ДП «Перемога Нова» став маленьким, але яскравим святом.  Адже, крім обов'язкових занять з підготовки у доросле життя, хлопчики та дівчатка отримали в подарунок великодні солодощі, оздоблені ними власноруч.  Всеукраїнський проект для співробітників МХП "Штурмуймо інтернати разом!" охоче підтримали і два підприємства Черкащини та Київщини.

У цікавій формі діти отримали важливу і потрібну для них інформацію про охорону праці, профорієнтацію та особливості налагодження дружніх стосунків між чоловіком та жінкою. Після закінчення основної програми "штурмани" залюбки пограли з дітьми у м'яча, настільні ігри та всі разом подивилися захопливу кінокомедію.

За словами координатора проекту  від Черкащини, менеджера у соціальній сфері Благодійного фонду «Урожай-громаді» Анни Тарасевич, "Штурмуймо" інтернати разом!" - це насамперед можливість подарувати дітям з дитячих будинків свою увагу і любов, пожертвувати час і власні сили для того, щоб їхній світ став трішечки яскравішим, світлішим і добрим.


15.08.2019, 177 переглядів.