Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Власну сільгосптехніку «Урожай» спрямував на розчистку доріг від снігу

30 січня 2018

Надмірна кількість опадів у середині січня змусила мобілізувати свої сили насамперед сільські громади. Гостро постало питання розчистки не лише сільських вулиць, а й  центральних доріг, що сполучають села з райцентром. Знайти потрібну кількість техніки, щоб вчасно і без затримки прибрати сніг, на місцях виявилося не так просто. Зверталися по допомогу до всіх, але спершу до найбільших орендарів, серед яких і ТОВ «НВФ «Урожай».  Підприємство щороку оперативно допомагає вирішувати важливі питання в тих населених пунктах, де веде свою господарську діяльність. «Урожай» прийшов на допомогу й цього разу. Так само швидко надав трактори та іншу сільськогосподарську техніку, щоб снігові замети не стали перепоною в роботі та житті сільських жителів Канівського, Лисянського, Городищенського, Звенигородського, Корсунь-Шевченківського, Катеринопільського та Тальнівського районів Черкаського району та Богуславського і Миронівського районів Київщини.

–        Я рано-вранці зателефонувала в «Урожай»  і попросила допомоги. Невдовзі техніка  підприємства вже прогортала сніг на  центральній дорозі села. Коли ж морози на другий день вдарили, то «Урожай» знову техніку свою прислав, щоб дорогу розширили, бо їздити було ніяк. Від Мартинівки до повороту на Черкаси також прогорнули сніг. А днями до Беркозівки прогорнули дорогу, це кілометрів 4 буде. Тудою ж і рейсовий автобус ходить, і шкільний також.  Сільські вулиці фермери допомагали прогортати. Всі гуртом старалися зарадити негоді, – розповідає Алла Бусля, староста Мартинівського старостинського округу, сіл Мартинівка, Дарівка і Ключники Канівського району.

Так само оперативно і швидко, як і Мартинівці, свою допомогу для боротьби з негодою «Урожай» надав для тих сіл області, де  підприємство веде свою господарську діяльність. Проте не лише  розчищати сніги на сільських дорогах доводилося «Урожаю» під час снігопадів. За потреби «Урожай» долучався також  до  розчистки трас та доріг, які з’єднують села з райцентрами. Не очікуючи  рятувальників,  власними силами витягали з заметів фури та вантажні автомобілі. Навіть уночі  працювали, щоб вчасно надати людям і транспорту допомогу, які опинилися в сніговому полоні.  Горнути доводилося і вдень, і вночі, адже негода однаково вдарила по кожному селу. Треба було швидко спрацювати, щоб люди не відчували труднощів через снігопади. Де не встигали прогортати трактори, туди солярку давали, щоб було чим місцеву техніку заправити.  Паливом також «Урожай» допомагав, щоб РЕС міг заправити свій транспорт і полагодити лінії електропередач і забезпесити людей світлом.

За словами директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка, підприємство не залишилося байдужим до проблем, з якими зіштовхнулися сільські громади Черкащини під час негоди. Швидко зреагувати означало запобігти, тому старалися з усіх сил допомогти кожному селу, навіть найвіддаленішому – чи то транспортом, чи то дизпаливом. Загалом на розчистку доріг області від снігу було кинуто до 50   одиниць важкої сільськогосподарської техніки  «Урожаю».

–        Вчасно і оперативно допомогти селам з прибиранням снігу на дорогах – це гарантія того, що в сільські магазини привезуть хліб  і продукти, а дітей зможуть безперешкодно доправити на навчання шкільні автобуси. Тому розчищення снігу в селах, де підприємство веде свою господарську діяльність,  – це насамперед рівень нашої відповідальності перед громадою, яка нам довіряє, – коментує Олександр Воскобойнік.

 


30.01.2018, 895 переглядів.