Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

В «Урожаї» всьоме відгримів легендарний «ТракторФест»

08 серпня 2018

Шоу тракторних перегонів «ТракторФест» по праву увійшло в хроніки ТОВ «НВФ «Урожай». Уже сьомий рік поспіль традиційно в середині червня трактори тимчасово змінюють звичну для них локацію поля і стають об’єктом  підвищеної уваги кількатисячної аудиторії.

ФЕНДТи і МТЗ впевнено стартують під гучні оплески глядачів і заворожують публіку крутими розворотами, голосним гудінням двигунів, густим димом і ефектним доланням перешкод. Виступ залізних коней завершується неймовірною радістю для малечі – посидіти на руках у дяді механізатора й разом з ним покрутити кермо такого великого, до самого неба,  трактора.

Цьогорічне свято відбулося в Полствині Канівського району і як завжди зібрало численну публіку не лише місцевих жителів, а й гостей заходу. Директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік: «Трактор Фест не просто перегони сільськогосподарської техніки. Насамперед це свято людей, які працюють в «Урожаї». Це єдиний день, коли співробітники, що працюють у різних куточках Черкащини та Київщини, можуть зібратися разом і відпочити. Всіх їх об’єднує нелегка праця хлібороба. І неважливо, чи працюють вони в полі, чи біля техніки, чи за комп’ютером… Кожен з них вкладає часточку свого труда, свого серця і навіть своєї любові в те, щоб наше підприємство залишалося  не лише одним з найбільших у регіоні, а стабільно розвивалося і рухалося вперед».

 


08.08.2018, 292 перегляди.