Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Уїк-енд на лижах у Водяниках

12 березня 2019

Активний відпочинок та ще й у компанії тих людей, з ким ти найчастіше звик бачитися в офісі, допомагає більш ефективно згуртуватися в команду. Відчути себе справжніми бійцями засніжених трас у Водяниках пощастило працівникам центрального офісу «Урожаю» під час останнього уїк-енду січня. І неважливо, вперше ти став на лижі чи почуваєш себе асом, спільне дозвілля стало ще однією сторіночкою теплих спогадів про зиму-2019. Поїздка стала можливою за фінансової підтримки підприємства. Ініціативу колективу схвалив директор підприємства Олександр Воскобойнік. Він сам прихильник активного відпочинку, тому підтримує подібні ідеї та пропозиції.

Олександр Воскобойнік, директор ТОВ «НВФ «Урожай»: «Я підтримую ідею здорового духу в здоровому тілі, ідею активного корпоративного дозвілля. Бо, гадаю, що працівники холдингу вкладають надзвичайно багато  власних сил, часу та інших ресурсів для досягнення високих показників. Та щоб тримати планку на гідному рівні, обов’язково має бути відпочинок і насамперед якісний. Бо це додає сил і надихає».

Яна Якимчук,  заступник начальника юридичного відділу «Урожаю»: «Вважаю, що надзвичайно важливий для згуртування колективу такого роду відпочинок. Бо всі ми звикли працювати на повну силу, але без якісного відпочинку, який допомагає відновлюватися, дуже складно. Я люблю активне дозвілля, тому одразу погодилася поїхати на гірськолижний курорт. На лижі стала вперше, відчуття незвичайні. Та й приємно було в компанії тих колег, з ким по роботі не пересікаюся. Це згуртувало, бо в «Урожаї» лише рік працюю».

Анатолій Кухар, диспетчер зі збору навігаційної інформації «Урожаю»: «Третій рік на лижі їжджу. Залюбки покатався у Водяниках з колегами на вихідних, це класна традиція в «Урожаї». Коли ти на роботі, то немає коли спілкуватися з колегами, а тут у неформальній обстановці і порозмовляли, і відпочили разом. Для мене це класний спосіб перезавантаження».  


12.03.2019, 56 переглядів.