Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

«Урожай» піднімає орендну плату та започатковує матеріальну допомогу при народженні в селах

13 лютого 2018

Таке рішення було ухвалено на нараді для представників земельної служби «Урожаю»,  куди було запрошено також начальника відділу розвитку, земельної політики та майнових відносин департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва МХП Володимира Нагорного. Під час зустрічі обговорили такі важливі питання для підприємства, як наближення вартості зерна до ринкових цін, зменшення частки натуроплати за оренду паїв, збільшення орендної плати в середньому до 12 відсотків, заохочення народжуваності на селі за допомогою матеріальної допомоги, мотивація за переукладання договорів, збільшення розміру допомоги на поховання, ухвалення рішення про оформлення спадщини за рахунок підприємства, а також започаткування  на «Урожаї» адресної доставки орендної плати за допомогою послуг «Укрпошти».

За словами начальника відділу земельних та майнових прав ТОВ «НВФ «Урожай» В’ячеслава Тура, такого масштабу нарада відбувається вперше на підприємстві. На його думку, обговорення стратегічних і актуальних для департаменту питань спільно з працівниками, які безпосередньо контактують з пайовиками, і  керівництвом як підприємства, так і холдингу,  - це запорука ухвалення ефективних і правильних рішень у роботі департаменту. 

–       Сьогодні зібралися люди, які працюють на передовій, які ходять по хатах наших пайовиків, які спілкуються з тими, хто довірив нам господарювати на землях селян. Кожен з працівників служби безпосередньо впливає на формування думки пайовика про нас, тому важливо всім нам мислити в одному ключі і тримати руку на пульсі, - зауважує В’ячеслав Тур.  – Такі зустрічі не менш важливі і  для керівництва, адже успішний досвід «Урожаю» у сфері земельних відносин  можна переймати і на запровадити на інших підприємствах Групи.

Як розповів Володимир Нагорний,  мета наради підбити підсумки роботи за минулий рік в розрізі позитивних напрацювань та  допущених помилок, а на основі зроблених висновків прийняти до виконання завдання на поточний та наступний роки. Вся тематика заходу зводиться до трьох логічних основних блоків питань:

-         Орендна плата;

-         Орендні відносини;

-         Функціональні обов’язки фахівців земельної служби. 

–       Ми стараємося спочатку чути людей, які безпосередньо працюють з пайовиками, а вже потім ухвалюємо рішення як для всієї служби компанії,  так і для окремих регіонів чи підприємств.  Такі заходи стануть традиційними і відбуватимуться двічі на рік: для планування роботи земельної служби і для підбиття підсумків, – розповідає Володимир Нагорний.

 


13.02.2018, 632 перегляди.