Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

«Урожай» обрав найкрасивішу співробітницю

18 грудня 2017

Наталія Зборівська, заступник головного бухгалтера філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка», за результатами голосування журі, до складу якого увійшли директор підприємства Олег Васецький, фінансовий директор Марина Шмаль, головний агроном В’ячеслав Черкащенко, перемогла цього року в конкурсі «Міс «Урожай».  Остаточне рішення було ухвалено після зустрічі членів журі з усіма учасницями. Під час святкового обіду в одному з найкращих ресторанів Черкас кожна міс мала можливість розповісти про себе, свої захоплення та вподобання. Тому переможницю конкурсу обирали не лише за зовнішніми даними, а насамперед намагалися розгледіти її людські якості. Усі учасниці конкурсу отримали набори косметичних засобів для догляду за обличчям та волоссям, а також квіти від Олега Васецького. Переможниця отримала сертифікат на романтичну подорож для двох.

Нагадаємо, для участі в конкурсі співробітниці підприємства надсилали свої фото на адресу корпоративного видання. Протягом року на його сторінках  було розміщено 12 найкрасивіших учасниць. Для фотозйомки дівчат використовували ексклюзивно виготовлені прикраси із зерна, яке вирощується на полях «Урожаю».

Усі 12 красунь взяли участь у фотосесії для річного календаря на 2018 рік «Чорнії брови, карії очі». Кожну сторінку календаря проілюстровано уривками віршів українських поетів на тему дівочої краси.

 


18.12.2017, 597 переглядів.