Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Унікальна техніка на полях «Урожаю»: сіялки Ultraplant series 40

04 січня 2019

 

 Цього року на поля «Урожаю» вперше в Україні вийшли три надсучасні 16-рядні сіялки точного висіву Ultraplant series 40, які придбали зокрема для Катеринопільської, Лисянської філії та АФ «Батьківщина Шевченка». Компанія Harvest відома своїми сіялками-конструкторами, які вирізняються надійністю та ефективністю з-поміж інших виробників.  Зручність цих конструкцій полягає у можливості пристосувати техніку до своїх потреб за допомогою додаткових елементів.  Нині сіялки Ultraplant series 40  вже обладнані дотримувачами рядів Delta Force та системами очищення рядів Clean Sweep.

На сіялках встановлено унікальні системи контролю виливу рідких добрив. Добриво розподіляється на насінину та з обох боків від неї – таким чином ми скорочуємо витрати добрив і, відповідно, заощаджуємо.

Нові сіялки дозволяють спостерігати онлайн за процесом посіву, контролювати якість розкладки, густину посівів тощо. Про переваги та недоліки нових сіялок на досвіді посівної 2018 детально розповів головний інженер «Урожаю» Юрій Качуровський.

Переваги сіялки Harvest Ultraplant:

•Мінімальна кількість налаштувань. Усі параметри задаються із монітора 20/20 Seed Sense, що знаходиться в кабіні трактора.

•Якість висіву і розкладки насіння здійснюється висівним апаратом Precision Planting V-set – точність виконання операції становить 97-98 % від заданої норми висіву.

•Дотримання заданої глибини посіву системою Delta Force, яке досягається за допомогою гідравлічних циліндрів не залежно від рельєфу поля та з мінімально можливим тиском на ґрунт.

•Можливість роботи по рослинних рештках завдяки системі Clean Sweep, при цьому застосування пневматичних циліндрів дозволяє підлаштовуватись під рельєф поля.

•Можливість внесення рідких добрив з нормою від 30 кг/га.

За словами Юрія Качуровського, єдиний недолік нових сіялок полягає у складності конструкції, без якої неможливо обійтись з огляду на величезну кількість додаткових опцій.


04.01.2019, 223 перегляди.