Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Трактори перетворили на ілюмінованих велетнів

12 березня 2019

100 метрів світлодіодної стрічки знадобилося спеціалістам ТОВ «НВФ «Урожай», щоб перетворити сільськогосподарську техніку на справжнє новорічне диво. Чудернацькі мордочки на лобовому склі, велетенська шапка Санта Клауса, довге волосся із дощику... Все це стало окрасою тракторів-велетнів і зібрало цілу купу дітлахів та дорослих на Соборній площі Черкас 19 грудня. До Дня Святого Миколая уперше в Україні і зокрема в Черкасах за підтримки "Урожаю" та у партнерстві з ТОВ «АБА «Астра» та  ТОВ «РДО Україна» відбулося яскраве ілюміноване тракторне шоу. На центральну площу міста з'їхалися трактори з казковими героями за кермом.

За словами директора «Урожаю» Олександра Воскобойніка, підприємство вперше бере участь у подібному заході. Незважаючи на те, що «Урожай» уже має досвід проведення яскравих свят, як от ТракторФест, спартакіада серед співробітників, різноманітні фестивалі, проте завжди готовий підтримати гарні ініціативи.

За кермом тракторів-велетнів були механізатори підприємства. Олександр Бовшик – один із них. Він зізнається, що досі їздив на тракторах лише у полі, проте цього дня керував справді фантастичним агрегатом. Каже, що ніколи таких яскравих тракторів ще не бачив.


12.03.2019, 53 перегляди.