Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Спартакіада-2019

12 березня 2019

Тваринницька філія "Нова" перемогла цього року в командному заліку щорічної Спартакіади серед працівників "Урожаю", яка відбулася вже вдев'яте. За словами капітана команди, керуючого фермою ТФ «Нова» Миколи Притули, це перша їхня перемога на Спартакіаді за весь час її існування в «Урожаї». Зізнається, що не очікували вибороти першість, адже зокрема у волейболі бракувало зібраності. Другою стала команда центрального офісу, а третє місце дісталося філії ім. О. Г. Бузницького.

Змагання урочисто відкрив директор підприємства Олександр Воскобойнік, наголосивши у своєму виступі на тому, що здобутки працівників "Урожаю" в спорті його надихають навіть більше, ніж результати господарської діяльності товариства, адже сам змолоду активно займається спортом. Побажав кожному перемоги і досягнення спортивних вершин.

За перемогу і грошові премії від "Урожаю" боролися 11 збірних команд. Крім традиційних видів спорту, гравці вперше демонстрували свої вміння з настільного тенісу, дартсу і шахів. Смачний торт для найгучніших уболівальників дістався представникам ВП "Росава".


12.03.2019, 468 переглядів.