Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Сервісний центр у Ситниках – місія здійсненна

12 грудня 2017

Цього року  інженерна служба підприємства взяла на себе серйозні і відповідальні зобов’язання власними силами ремонтувати сільськогосподарську техніку, зокрема  трактори ФЕНДТ, «Вальтра», «Моніту», частково сівалки  та оприскувачі, не вдаючись при цьому  до послуг підрядників. Таке рішення було ухвалено для економії коштів, точності діагностики поломок та оперативності здійснення ремонтів. Таким чином, враховуючи територіальне розташування філій «Урожаю», було створено два сервісні центри – у Ситниках Корсунь-Шевченківського району та Озірній Звенигородського.  Кожен із них забезпечений сучасною матеріально-технічною базою, досвідченими фахівцями та молодими перспективними кадрами. У сервісному центрі, що  в Ситниках, побувала днями і наша команда журналістів.

Колишню тракторну бригаду в Ситниках сьогодні не впізнати. Ініціатор перевтілення приміщення, побудованого ще за радянських часів, у сучасний центр обслуговування сільськогосподарської техніки, – головний інженер «Урожаю» Андрій Назаренко. На його думку, для роботи сервісного інженера тепер тут є все необхідне: від сучасного обладнання та інструментарію  до гарячої води та душової кімнати.

Головний інженер проводить у миючий цех і показує нове обладнання. Розповідає, що цього року сюди придбали спеціальну миючу шафу для крупновузлових деталей. Пояснює, що вона дозволяє мити обладнання під високим тиском і за високої температури, це допомагає  позбутися будь-якого бруду навіть у важкодоступних місцях.

–       Раніше деталі доводилося мити вручну, для цього хлопці іноді цілий день морочилися, – додає Андрій Назаренко. – Тепер, коли є миюча шафа, деталі обмиваються протягом години.  Залишається тільки хімічним розчином  їх знежирити. Та й вода в шафі багаторазового використання, це дозволяє економно її використовувати.

Поява в сервісному центрі гідравлічного штабелера спростила  переміщення важких деталей, бо якщо раніше мотора від трактора, який у зборі важить близько однієї тонни, інженери переносили вручну, то нині їхню роботу значно полегшено.

Серце сервісного центру – моторний цех. Тут інженери паяють, свердлять, виточують, заміряють, пресують, фрезерують… Нові, спеціально придбані верстати дають можливість ремонтувати навіть найдрібніші деталі власними силами.

–       Тут все продумано, навіть підлогу вимощено гранітною проекцією, щоб можна було її замести і помити, а не ходити по мастилу, як це було раніше, – розповідає головний інженер «Урожаю».

Для комфорту персоналу  – відпочинкова кімната, де можна пообідати та попити чаю, а також  санвузол з усіма зручностями. Приміщення добре опалюється та обладнане сучасними теплоізоляційними склопакетами.

У планах, як розповів Андрій Назаренко, –  придбання обладнання для  перевірки сівалок та пристрій для заправки кондиціонерів на комбайнах. За попередніми підрахунками наших фахівців, самостійна заправка кондиціонерів окупиться вже після 20 таких операцій.

Владислав Кушнірук,  сервісний інженер:

–       В «Урожаї» на одній із філій працює мій тато. Я теж після інституту сюди пішов, бо люблю техніку, з дитинства подобається гайки крутити. Батько жартома казав, що в мене замість крові тече мастило. В «Урожаї» можна всього навчитися. Тут дружній колектив,  кожного з нас поважають і цінують, це доводять умови праці, сучасне обладнання, гідна оплата праці.

Юрій Вовк, сервісний інженер:

–       Працювати в «Урожаї» мріє будь-який інженер, бо тут хороша практика, сучасна матеріально-технічна база та й фахівці класні є, в яких багато чого можна навчитися. Мені, вважаю, пощастило, адже навчаюся в академії і вже працюю. У планах – розвиватися і професійно зростати тут, в «Урожаї», щоб досконало знати свою справу.

 


12.12.2017, 366 переглядів.