Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Сервісний центр у Козині – автоматизація та кваліфіковані кадри

12 березня 2019

Новий сервісний центр "Урожаю", що відкрився місяць тому в Козині Миронівського району, вже працює на повну потужність. Він обслуговуватиме легкові автомобілі та вантажівки під час сезонних робіт з філій Канівщини та Миронівщини.  Сервісний центр забезпечено сучасним обладнанням для діагностики та ремонту машин. Проте основна цінність - це кваліфіковані кадри, які щодня готові працювати сумлінно і ефективно. Зокрема команда сервісного центру – це слюсарі з ремонту легкових автомобілів Олександр Лада та Михайло Дебелий, а також автослюсар шиномонтажа Сергій Кривуца. Керує сервісним центром Віталій Єжель. Він переконаний, що фахівці тут підібрані толкові, бо хлопці вже встигли здружитися і гуртом взялися за перші поставлені завдання.

–         Я побачив, що діло буде, як тільки першу «Ниву» з Тростянця хлопці взялися ремонтувати, – пояснює Віталій Єжель. – Та вони,  власне, й познайомилися один з одним під час ремонту легковика. Сподіваюся, що у нас вийде створити команду, яка зможе виконувати роботи будь-якої складності у найкоротші терміни.

Віталій Єжель в «Урожаї» працює не один рік,  за освітою інженер-механік, тому добре знає специфіку роботи своїх підлеглих. Зважаючи на те, що сервісний центр має весь спектр сучасного обладнання для діагностики та ремонту автомобілів, це неабияк полегшує роботу спеціалістів. Крім того, для зручності працівників  в одній із кімнат є кухня, де можна попити гарячого чаю чи кави та розігріти їжу. Невелике приміщення обладнано під роздягальню з індивідуальними шафками. В іншій кімнаті – санвузол і пральня, де є всі умови для того, щоб  випрати забруднений одяг і помитися під теплим душем після робочого дня.

За перші кілька тижнів роботи в сервісному центрі Михайло Дебелий вже відчув на собі зручності і переваги. Про «Урожай» раніше чув лише хороше, тому вважає, що йому пощастило з працевлаштуванням. Каже, що головне для нього – старатися зробити якнайкраще свою роботу, щоб не соромно було ані йому, ані його керівнику.


12.03.2019, 505 переглядів.