Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Подорож до Грузії – для працівників земельної служби

08 жовтня 2018

У нашій уяві Грузія – казкова країна, де високі гори, щедрі виноградники, сміливі джигіти та красиві юні діви… Там прекрасно співають і влаштовують для гостей щедрі застілля. З новітньої історії наслухані про економічні та політичні успіхи. Нещодавно представникам земельної служби ТОВ «НВФ «Урожай» пощастило особисто побувати у Грузії і на власні очі усе побачити.

 Алла Козак, Катеринопіль:

– Вразив Батумі – це справжній рай для туристів! Там осушили болота, зробили нову набережну, звели безліч готелів, усі пальми підсвічуються яскравою ілюмінацією. Сподобалися 8-метрові статуї закоханих Алі і Ніно, які перебувають у постійному русі й стають єдиним цілим кожні 10 хвилин. Пробували знамените грузинське вино. Воно смачне і легке. Екскурсовод розповіла, що під час весілля, частуючи і заохочуючи гостей, тамаді доводиться випивати до 10 літрів вина.

 Марина Оришич, Моринці:

– Я давно мріяла побувати у Грузії, адже це батьківщина мого прадіда. Безмежно вдячна організаторам за прекрасну подорож! Отримала масу приємних вражень! Ми відвідали Алазанську долину – район уздовж південного підніжжя Великого Кавказу. Грузинський шашлик – це справжня казка! Вони мають якийсь особливий секрет, що перетворює смажене м’ясо на вершину кулінарного мистецтва. Грузинський чай мені дуже сподобався, трохи привезла з собою, тепер частую колег по роботі. Повернувшись додому досі перебуваю під враженнями. Це взагалі була моя перша подорож закордон.

 


08.10.2018, 171 перегляд.