Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

04 грудня 2017
«Урожай» передав сільськогосподарську техніку Лисянському ліцею

Відтепер навчальний заклад зможе готувати конкурентоспроможні кадри


18 жовтня 2017
«Наглядаю, щоб усі мої корівки живі-здорові були», – розповідає лікар ветеринарної медицини ТФ «Нова» Таміла Кучка

Ветлікар Чаплинської МТФ, що в Лисянському районі, Таміла Кучка  на роботі одна з перших. Скоротити відстань від дому до ферми їй допомагає сучасний транспортний засіб. На своєму скутері в одну мить може бути і в конторі, і вдома, і на фермі.


18 жовтня 2017
Краєвиди Закарпаття… замість комп’ютера

Мальовничі краєвиди Закарпаття назавжди залишили свій слід в серцях співробітників «Урожаю», які провели уїк-енд серед гірських річок, широких полонин та височезних гір. Нещодавно на захід нашої країни здійснили поїздку дві групи працівників «Урожаю».


18 жовтня 2017
Вирощування кукурудзи на насіння – під пильним оком агрономів «Урожаю»

Контроль усього процесу вирощування посівного матеріалу – гарантія якісного кінцевого продукту і відповідно висока врожайність кукурудзи в товарних посівах. Завдяки співпраці з компанією Монсанто «Урожай» кілька років поспіль вирощує посівний матеріал на своїх полях  і за участю своїх спеціалістів в аграрній галузі. А цього року «Урожай» уклав угоду ще й із компанією Євраліс і  відвів під ділянки гібридизації ще частину полів.


18 жовтня 2017
Охорона полів: новітні технології чи традиційні методи?

У  пошуку ефективних шляхів охорони полів соняшника та кукурудзи служба безпеки підприємства вдається до різноманітних методів виявлення правопорушень. Причому ефективно можуть працювати як новітні технології, так і вже перевірені часом традиційні методи.


18 жовтня 2017
Єдине меню для всіх філій

Відтепер всі їдальні на підприємстві працюють за єдиним меню. Таке рішення було ухвалено для  уніфікації  їх роботи та встановлення  єдиних підходів до виготовлення страв.


25 липня 2017
Фермери з Болгарії переймали досвід вирощування сільськогосподарських культур в «Урожаї»

Зустріч представників агрономічного відділу ТОВ «НВФ «Урожай» з болгарською делегацією фермерів  на початку літа було організовано компанією «Байєр Україна». У  рамках міжнародної зустрічі гостям було презентовано знайомство  з програмою «Байєр Майстер клас»,  що покликана надати набір методологічних та практичних інструментів для оцінки й корегування технології вирощування культур. Близько 50 фермерів  з Болгарії цікавилися технологією вирощування ріпаку, кукурудзи та соняшника  в «Урожаї», як в одному з найбільших і найуспішніших підприємстві України.


25 липня 2017
«Міг судна будувати, а доля відправила мене трактори лагодити», – розповідає електрогазозварник Звенигородської філії Василь Мірошниченко

З одним з найстарших і найдосвідченіших працівників Звенигородської філії «Урожаю» Василем Мірошниченком зустрічаємося на тракторній бригаді в Рижанівці, що в Звенигородському  районі. Чоловік якраз закінчує роботу,  акуратно згортає дроти від зварювального апарата і вішає на стіну. Каже, що апарат хоч і старенький, але з роботою завжди впорається добре.


25 липня 2017
«За якість та безпечність молока ми спокійні», – переконаний керуючий молочно-товарною фермою, що в Моринцях, Тарас Заремба

Переступивши поріг ферми тваринницької філії «Нова» ТОВ «НВФ «Урожай», що в Моринцях Звенигородського району, дивуєшся чистоті й порядку, які тут панують. Чорнушки й Зорьки, ніби помахом смичка диригента, поволі повертають свої морди до гостей. Світла й простора будівля ферми додає відчуття спокою.


25 липня 2017
Трактор-фест 2017 у цифрах

*5000 учасників та гостей завітало на цьогорічне свято тракторних перегонів у Катеринопіль


← Ctrl 5 6 7 8 9 Ctrl →