Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

08 червня 2017
«Урожай» закупив респіратори вітчизняного виробництва

Центральний хімсклад «Урожаю», що в селі Кошмак Корсунь-Шевченківського району, цього року вперше було забезпечено респіраторами українського виробництва. Працівники підприємства, які займалися протруюванням зерна, новими індивідуальними засобами захисту задоволені.


08 червня 2017
«Зелена зона» – ефективність найвищого ґатунку

Наприкінці березня 2017 року у  столичному КВЦ «Парковий» відбулося нагородження «зеленої зони» МХП. За результатами оцінювання 2016 року майже 500 співробітників холдингу були визнані як найефективніші.


08 червня 2017
Земельники «Урожаю» мандрували карпатськими стежками

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня фахівці з питань оренди землі ТОВ «НВФ «Урожай» вирушили жіночим колективом в екскурсійний тур західними областями України. Побували у Львові, Коломиї, Чернівцях, та Івано-Франківську. Екскурсанти не лише милувалися красою гір та річок — віднайшли час зазирнути в багате традиціями місцеве народне мистецтво й звичаї.


08 червня 2017
«У тваринництві цілий рік жнива», – переконаний керуючий молочно-товарною фермою в Шубиних Ставах Михайло Назаренко

Нинішній рік для молочно-товарної ферми в Шубиних Ставах  ТФ «Нова» особливий. Насамперед переведенням  молодняка  на безприв’язне утримання, який цього року вперше зимував просто неба. Чи суттєво це вплине  на фінансовий результат,  невідомо. Але керуючий фермою Михайло Назаренко переконаний, що такий принцип дасть можливість значно збільшити валові надої молока. Принаймні перевершити цьогорічний показник у  8300 л  на одну фуражну корову. 


08 червня 2017
«В майстерні порядок має бути, щоб знайти найдрібнішу деталь», – розповідає токар Катеринопільської філії Яків Калиушко

Найстаршим токарем в «Урожаї» називає себе 63-річний Яків Олексійович Калиушко. У Катеринопільській філії він працює від початку її утворення, а це майже 7 років. Загальний стаж рахує швидко і пишається, що так довго робить свою справу. Майже півстоліття токарює Яків Олексійович


08 червня 2017
«Ранок» і «Возз’єднання» об’єднано в ТФ «Нова»

Тваринництво  в «Урожаї» відтепер представлено однією філією. Такий крок зумовлено більш зручним веденням обліку витрат, здійснених галуззю. Завдяки консолідації всіх фінансових операцій однією структурою надходження і витрати будуть більш прозорими для перевіряючих органів


08 червня 2017
Червоне море, пальми, корали – єгипетська екзотика для механізаторів «Урожаю»

Відпочивати взимку в  Єгипті вже стало  доброю традицією для кращих механізаторів «Урожаю». Цього року таку унікальну можливість отримав  21 лідер сільськогосподарського виробництва.  Упродовж року співробітники наполегливо трудились, кожен на своїй ділянці роботи: в полі, чи на фермі. Досягали найкращих результатів праці, а отже, потрапили на дошку Пошани


08 червня 2017
«Урожай» демонструє приклад відповідального поводження з відходами

Належне поводження з відходами та вторинною сировиною – один із принципів якісної роботи підприємства у сфері безпеки праці та навколишнього середовища. Нині питання роздільного збирання та подальшого поводження з відходами є актуальним у зв’язку зі збільшенням кількості стихійних сміттєзвалищ вздовж узбіч, лісосмуг, паркових зон і відсутності у населення культури роздільного сортування сміття.


08 червня 2017
«Урожай» привітав перших співробітників компанії

Перші агрономи, бухгалтери, трактористи та інженери, які стояли біля витоків «Урожаю», зібралися днями  на урочистості з нагоди 15-річчя компанії. Квіти, премії, грамоти і  обов’язково спогади про те, як нікому невідоме  підприємство йшло вперед впевненими кроками, завойовувало довіру громади і поступово зміцнювало свій авторитет як надійна компанія з амбітними планами.


08 червня 2017
«Урожай» -15

2002 р. Підприємство було зареєстровано як ТОВ «НВФ «Урожай» в складі шістьох  співробітників, працюючи за договорами переробки давальницької сировини, забезпечуючи сільгосппідприємства мінеральними добривами, насінням, пальним  під гарантований об’єм  зерна кукурудзи для Миронівського  заводу з виробництва круп та комбікормів.


← Ctrl 5 6 7 8 9 Ctrl →