Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

13 лютого 2018
«Урожай» платитиме гроші за немовлят, що народяться у селах

Нову соціальну програму  «Лелека» напередодні Дня закоханих започатковує сільськогосподарське підприємство «Урожай».  Для поліпшення демографічної ситуації на селі  керівництво компанії ухвалило рішення про надання одноразової матеріальної допомоги  сім’ям, у яких народилися діти.


13 лютого 2018
«Урожай» піднімає орендну плату та започатковує матеріальну допомогу при народженні в селах

Таке рішення було ухвалено на нараді для представників земельної служби «Урожаю»,  куди було запрошено також начальника відділу розвитку, земельної політики та майнових відносин департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва МХП Володимира Нагорного.


30 січня 2018
Власну сільгосптехніку «Урожай» спрямував на розчистку доріг від снігу

Надмірна кількість опадів у середині січня змусила мобілізувати свої сили насамперед сільські громади. Гостро постало питання розчистки не лише сільських вулиць, а й  центральних доріг, що сполучають села з райцентром. Знайти потрібну кількість техніки, щоб вчасно і без затримки прибрати сніг, на місцях виявилося не так просто. Зверталися по допомогу до всіх, але спершу до найбільших орендарів, серед яких і ТОВ «НВФ «Урожай».


23 січня 2018
«Урожай» «купався» на Водохреща

Вже вкотре співробітники «Урожаю» долучаються до традиції зимових купань на Водохреща. Кожен із відчайдухів упевнений, що крижана купіль не лише бадьорить, а й зміцнює силу волі.


10 січня 2018
Першому в «Урожаї» трактористу подарували машину

Водинадцяте відбувся розіграш автомобіля та цінних подарунків серед передовиків «Урожаю».  На учасників розіграшу цього року чекали  особливі подарунки, дещо інакші, ніж у попередні роки. Замість комп’ютерів, телефонів, пральних машин, телевізорів та холодильників,


09 січня 2018
«Собака одразу дасть знати, що хтось має намір потайки на територію пробратись», – пояснює Микола Заєць, що здійснює охорону тракторної бригади Лисянської філії

У невелику кімнату, де чергує Микола Заєць, підіймаємося крутими сходами. Всередині тепло і світло. У кожне вікно добре видно територію. Оскільки приміщення для охорони розташоване на другому поверсі, то воно є своєрідним пунктом безперервного чергування.


09 січня 2018
МХП, а відповідно і "Урожай", оновлюють свій логотип

За 20 років діяльності  холдинг «Миронівський хлібопродукт» вперше трансформує свій логотип. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.


18 грудня 2017
«Урожай» обрав найкрасивішу співробітницю

Наталія Зборівська, заступник головного бухгалтера філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка», за результатами голосування журі, до складу якого увійшли директор підприємства Олег Васецький, фінансовий директор Марина Шмаль, головний агроном В’ячеслав Черкащенко, перемогла цього року в конкурсі «Міс «Урожай». 


12 грудня 2017
Сервісний центр у Ситниках – місія здійсненна

Цього року  інженерна служба підприємства взяла на себе серйозні і відповідальні зобов’язання власними силами ремонтувати сільськогосподарську техніку, зокрема  трактори ФЕНДТ, «Вальтра», «Моніту», частково сівалки  та оприскувачі, не вдаючись при цьому  до послуг підрядників. Таке рішення було ухвалено для економії коштів, точності діагностики поломок та оперативності здійснення ремонтів. Таким чином, враховуючи територіальне розташування філій «Урожаю», було створено два сервісні центри – у Ситниках Корсунь-Шевченківського району та Озірній Звенигородського. 


05 грудня 2017
Тримаємо напрямок до безпечного довкілля

Нещодавно на Центральному  офісі підприємства з’явилася перша скринька для збору відпрацьованих батарейок. Такий крок  засвідчує  доброзичливе ставлення «Урожаю»  до збереження довкілля.  Завдяки спільним діям працівників "Урожаю" тепер  підприємство працює за концепцією "зеленого офіса" - використані батарейки не викидаємо, а приносимо на роботу і збираємо для подальшої утилізації.


← Ctrl 4 5 6 7 8 Ctrl →