Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

18 жовтня 2017
Охорона полів: новітні технології чи традиційні методи?

У  пошуку ефективних шляхів охорони полів соняшника та кукурудзи служба безпеки підприємства вдається до різноманітних методів виявлення правопорушень. Причому ефективно можуть працювати як новітні технології, так і вже перевірені часом традиційні методи.


18 жовтня 2017
Єдине меню для всіх філій

Відтепер всі їдальні на підприємстві працюють за єдиним меню. Таке рішення було ухвалено для  уніфікації  їх роботи та встановлення  єдиних підходів до виготовлення страв.


25 липня 2017
Фермери з Болгарії переймали досвід вирощування сільськогосподарських культур в «Урожаї»

Зустріч представників агрономічного відділу ТОВ «НВФ «Урожай» з болгарською делегацією фермерів  на початку літа було організовано компанією «Байєр Україна». У  рамках міжнародної зустрічі гостям було презентовано знайомство  з програмою «Байєр Майстер клас»,  що покликана надати набір методологічних та практичних інструментів для оцінки й корегування технології вирощування культур. Близько 50 фермерів  з Болгарії цікавилися технологією вирощування ріпаку, кукурудзи та соняшника  в «Урожаї», як в одному з найбільших і найуспішніших підприємстві України.


25 липня 2017
«Міг судна будувати, а доля відправила мене трактори лагодити», – розповідає електрогазозварник Звенигородської філії Василь Мірошниченко

З одним з найстарших і найдосвідченіших працівників Звенигородської філії «Урожаю» Василем Мірошниченком зустрічаємося на тракторній бригаді в Рижанівці, що в Звенигородському  районі. Чоловік якраз закінчує роботу,  акуратно згортає дроти від зварювального апарата і вішає на стіну. Каже, що апарат хоч і старенький, але з роботою завжди впорається добре.


25 липня 2017
«За якість та безпечність молока ми спокійні», – переконаний керуючий молочно-товарною фермою, що в Моринцях, Тарас Заремба

Переступивши поріг ферми тваринницької філії «Нова» ТОВ «НВФ «Урожай», що в Моринцях Звенигородського району, дивуєшся чистоті й порядку, які тут панують. Чорнушки й Зорьки, ніби помахом смичка диригента, поволі повертають свої морди до гостей. Світла й простора будівля ферми додає відчуття спокою.


25 липня 2017
Трактор-фест 2017 у цифрах

*5000 учасників та гостей завітало на цьогорічне свято тракторних перегонів у Катеринопіль


08 червня 2017
Співробітники підприємства приєдналися до святкування Дня вишиванки

 Прийти на роботу в національному вбранні й засвідчити таким чином про приналежність до  великого українського роду.  18 травня українці святкували День Вишиванки. Свято розділили й працівники нашого підприємства.


08 червня 2017
«Урожай» закупив респіратори вітчизняного виробництва

Центральний хімсклад «Урожаю», що в селі Кошмак Корсунь-Шевченківського району, цього року вперше було забезпечено респіраторами українського виробництва. Працівники підприємства, які займалися протруюванням зерна, новими індивідуальними засобами захисту задоволені.


08 червня 2017
«Зелена зона» – ефективність найвищого ґатунку

Наприкінці березня 2017 року у  столичному КВЦ «Парковий» відбулося нагородження «зеленої зони» МХП. За результатами оцінювання 2016 року майже 500 співробітників холдингу були визнані як найефективніші.


08 червня 2017
Земельники «Урожаю» мандрували карпатськими стежками

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня фахівці з питань оренди землі ТОВ «НВФ «Урожай» вирушили жіночим колективом в екскурсійний тур західними областями України. Побували у Львові, Коломиї, Чернівцях, та Івано-Франківську. Екскурсанти не лише милувалися красою гір та річок — віднайшли час зазирнути в багате традиціями місцеве народне мистецтво й звичаї.


← Ctrl 3 4 5 6 7 Ctrl →