Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

08 серпня 2018
«Урожай» демонструє ліцеїстам сучасний агросектор

На виставці сучасної сільськогосподарської техніки, що пройшла в Черкасах, побували учні Лисянського професійного аграрного ліцею. Шестеро найстаранніших хлопців не лише добре навчаються, а й отримують від ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, додаткову стипендію за старання.


08 серпня 2018
Геоінформаційна система: актуальні дані тут і зараз

Геоінформаційна система (далі – ГІС) впроваджується на підприємствах Групи МХП протягом останніх декількох років – проект стартував у 2016 році з ініціативи Департаменту виробництва продукції рослинництва та тваринництва. ТОВ «НВФ  «Урожай» був першим з-поміж інших підприємств МХП, на якому запровадили ГІС.


08 серпня 2018
Завдяки «Урожаю» – перемога в баскетболі

Бронзовим призером у відкритому чемпіонаті аматорської ліги Черкас з баскетболу стала команда «Єдність та спорт».


08 серпня 2018
Спортивним вболівальникам – море і задоволення

Відпочити біля моря, побувати в мальовничих куточках Півдня України, а також здійснити морську прогулянку на теплоході по Дунайському біосферному заповіднику пощастило  нещодавно 10 співробітникам філії "Урожаю" АФ "Дружба".


08 серпня 2018
«Урожай» збільшує розмір орендної плати до 12 %

НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, збільшує розмір орендної плати за паї у півтора рази порівняно з минулим роком. Відтепер вона становитиме 12 %. Таке рішення керівництво «Урожаю» спрямоване на поліпшення матеріального стану власників земельних ділянок.


08 серпня 2018
Нагородження «зеленої зони»-2017

13 квітня відбулась грандіозна та масштабна для МХП подія – «I energy. Level 5.0» – п'ята щорічна церемонія нагородження «зеленої зони». У комплексі «Мистецький арсенал» компанія привітала найкращих та найефективніших за підсумками 2017 року співробітників – людей, які своєю ініціативою і високими результатами ведуть холдинг уперед до перемог і звершень.


20 липня 2018
Найкрасивішій дівчині «Урожаю» – мандрівка до найбагатшої країни світу

Справжнім королівським відпочинком  для заступника головного бухгалтера філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка» Наталії Зборівської та її чоловіка стала мандрівка до Об’єднаних Арабських Еміратів. Нагадаємо, поїздка в одну із екзотичних  країн світу стала подарунком Наталії за перемогу в торішньому конкурсі краси, який відбувався серед співробітниць підприємства.


20 липня 2018
«Бути водієм – це випробування і романтика», – зізнається Михайло Леон, який працює на вантажному автомобілі у філії «Росава»

Свого зерновоза «Мерседес» співробітник «Урожаю» Михайло Леон ділить зі своїм молодим напарником. Сьогодні зранку він вирушив із вантажем на Житомирщину, тому Михайло Миколайович вихідний.


13 лютого 2018
"Урожай" працюватиме під новим логотипом

Відтепер логотип «Урожаю» міститиме в собі назву компанії, до складу якої входить підприємство. Така зміна –  це результат трансформації фірмового стилю ПАТ «Миронівський хлібопродукт».


13 лютого 2018
«Урожай» платитиме гроші за немовлят, що народяться у селах

Нову соціальну програму  «Лелека» напередодні Дня закоханих започатковує сільськогосподарське підприємство «Урожай».  Для поліпшення демографічної ситуації на селі  керівництво компанії ухвалило рішення про надання одноразової матеріальної допомоги  сім’ям, у яких народилися діти.


← Ctrl 2 3 4 5 6 Ctrl →