Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

10 січня 2018
Першому в «Урожаї» трактористу подарували машину

Водинадцяте відбувся розіграш автомобіля та цінних подарунків серед передовиків «Урожаю».  На учасників розіграшу цього року чекали  особливі подарунки, дещо інакші, ніж у попередні роки. Замість комп’ютерів, телефонів, пральних машин, телевізорів та холодильників,


09 січня 2018
«Собака одразу дасть знати, що хтось має намір потайки на територію пробратись», – пояснює Микола Заєць, що здійснює охорону тракторної бригади Лисянської філії

У невелику кімнату, де чергує Микола Заєць, підіймаємося крутими сходами. Всередині тепло і світло. У кожне вікно добре видно територію. Оскільки приміщення для охорони розташоване на другому поверсі, то воно є своєрідним пунктом безперервного чергування.


09 січня 2018
МХП, а відповідно і "Урожай", оновлюють свій логотип

За 20 років діяльності  холдинг «Миронівський хлібопродукт» вперше трансформує свій логотип. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.


18 грудня 2017
«Урожай» обрав найкрасивішу співробітницю

Наталія Зборівська, заступник головного бухгалтера філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка», за результатами голосування журі, до складу якого увійшли директор підприємства Олег Васецький, фінансовий директор Марина Шмаль, головний агроном В’ячеслав Черкащенко, перемогла цього року в конкурсі «Міс «Урожай». 


12 грудня 2017
Сервісний центр у Ситниках – місія здійсненна

Цього року  інженерна служба підприємства взяла на себе серйозні і відповідальні зобов’язання власними силами ремонтувати сільськогосподарську техніку, зокрема  трактори ФЕНДТ, «Вальтра», «Моніту», частково сівалки  та оприскувачі, не вдаючись при цьому  до послуг підрядників. Таке рішення було ухвалено для економії коштів, точності діагностики поломок та оперативності здійснення ремонтів. Таким чином, враховуючи територіальне розташування філій «Урожаю», було створено два сервісні центри – у Ситниках Корсунь-Шевченківського району та Озірній Звенигородського. 


05 грудня 2017
Тримаємо напрямок до безпечного довкілля

Нещодавно на Центральному  офісі підприємства з’явилася перша скринька для збору відпрацьованих батарейок. Такий крок  засвідчує  доброзичливе ставлення «Урожаю»  до збереження довкілля.  Завдяки спільним діям працівників "Урожаю" тепер  підприємство працює за концепцією "зеленого офіса" - використані батарейки не викидаємо, а приносимо на роботу і збираємо для подальшої утилізації.


04 грудня 2017
«Урожай» передав сільськогосподарську техніку Лисянському ліцею

Відтепер навчальний заклад зможе готувати конкурентоспроможні кадри


18 жовтня 2017
«Наглядаю, щоб усі мої корівки живі-здорові були», – розповідає лікар ветеринарної медицини ТФ «Нова» Таміла Кучка

Ветлікар Чаплинської МТФ, що в Лисянському районі, Таміла Кучка  на роботі одна з перших. Скоротити відстань від дому до ферми їй допомагає сучасний транспортний засіб. На своєму скутері в одну мить може бути і в конторі, і вдома, і на фермі.


18 жовтня 2017
Краєвиди Закарпаття… замість комп’ютера

Мальовничі краєвиди Закарпаття назавжди залишили свій слід в серцях співробітників «Урожаю», які провели уїк-енд серед гірських річок, широких полонин та височезних гір. Нещодавно на захід нашої країни здійснили поїздку дві групи працівників «Урожаю».


18 жовтня 2017
Вирощування кукурудзи на насіння – під пильним оком агрономів «Урожаю»

Контроль усього процесу вирощування посівного матеріалу – гарантія якісного кінцевого продукту і відповідно висока врожайність кукурудзи в товарних посівах. Завдяки співпраці з компанією Монсанто «Урожай» кілька років поспіль вирощує посівний матеріал на своїх полях  і за участю своїх спеціалістів в аграрній галузі. А цього року «Урожай» уклав угоду ще й із компанією Євраліс і  відвів під ділянки гібридизації ще частину полів.


← Ctrl 2 3 4 5 6 Ctrl →