Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

08 серпня 2018
Коли праця фахівця потрібна усьому колективу

Серед досягнень філії  «Урожаю» АФ «Дружба» — лідерські позиції з урожайності у своєму регіоні. Все це було б неможливим без сучасної техніки. Обслуговують її висококваліфіковані фахівці. Один із них — токар Василь Науменко.


08 серпня 2018
«Урожай» заохочує молодь до роботи в агросекторі

Корсунь-Шевченківських старшокласників, як поважних гостей, приймала Кіровська філія ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП. Близько 40 хлопців та дівчат побували на ознайомчій екскурсії в Корнилівці, де було засновано підприємство. Це перший візит шкільної молоді на виробництво в рамках проекту МХП «Школа», започаткованого цьогоріч. Ознайомити з роботою підприємства зможуть близько 200 учнів старших класів з різних шкіл області.


08 серпня 2018
«Урожай» демонструє ліцеїстам сучасний агросектор

На виставці сучасної сільськогосподарської техніки, що пройшла в Черкасах, побували учні Лисянського професійного аграрного ліцею. Шестеро найстаранніших хлопців не лише добре навчаються, а й отримують від ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, додаткову стипендію за старання.


08 серпня 2018
Геоінформаційна система: актуальні дані тут і зараз

Геоінформаційна система (далі – ГІС) впроваджується на підприємствах Групи МХП протягом останніх декількох років – проект стартував у 2016 році з ініціативи Департаменту виробництва продукції рослинництва та тваринництва. ТОВ «НВФ  «Урожай» був першим з-поміж інших підприємств МХП, на якому запровадили ГІС.


08 серпня 2018
Завдяки «Урожаю» – перемога в баскетболі

Бронзовим призером у відкритому чемпіонаті аматорської ліги Черкас з баскетболу стала команда «Єдність та спорт».


08 серпня 2018
Спортивним вболівальникам – море і задоволення

Відпочити біля моря, побувати в мальовничих куточках Півдня України, а також здійснити морську прогулянку на теплоході по Дунайському біосферному заповіднику пощастило  нещодавно 10 співробітникам філії "Урожаю" АФ "Дружба".


08 серпня 2018
«Урожай» збільшує розмір орендної плати до 12 %

НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, збільшує розмір орендної плати за паї у півтора рази порівняно з минулим роком. Відтепер вона становитиме 12 %. Таке рішення керівництво «Урожаю» спрямоване на поліпшення матеріального стану власників земельних ділянок.


08 серпня 2018
Нагородження «зеленої зони»-2017

13 квітня відбулась грандіозна та масштабна для МХП подія – «I energy. Level 5.0» – п'ята щорічна церемонія нагородження «зеленої зони». У комплексі «Мистецький арсенал» компанія привітала найкращих та найефективніших за підсумками 2017 року співробітників – людей, які своєю ініціативою і високими результатами ведуть холдинг уперед до перемог і звершень.


20 липня 2018
Найкрасивішій дівчині «Урожаю» – мандрівка до найбагатшої країни світу

Справжнім королівським відпочинком  для заступника головного бухгалтера філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка» Наталії Зборівської та її чоловіка стала мандрівка до Об’єднаних Арабських Еміратів. Нагадаємо, поїздка в одну із екзотичних  країн світу стала подарунком Наталії за перемогу в торішньому конкурсі краси, який відбувався серед співробітниць підприємства.


20 липня 2018
«Бути водієм – це випробування і романтика», – зізнається Михайло Леон, який працює на вантажному автомобілі у філії «Росава»

Свого зерновоза «Мерседес» співробітник «Урожаю» Михайло Леон ділить зі своїм молодим напарником. Сьогодні зранку він вирушив із вантажем на Житомирщину, тому Михайло Миколайович вихідний.


← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →