Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

08 серпня 2018
Спортивним вболівальникам – море і задоволення

Відпочити біля моря, побувати в мальовничих куточках Півдня України, а також здійснити морську прогулянку на теплоході по Дунайському біосферному заповіднику пощастило  нещодавно 10 співробітникам філії "Урожаю" АФ "Дружба".


08 серпня 2018
«Урожай» збільшує розмір орендної плати до 12 %

НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, збільшує розмір орендної плати за паї у півтора рази порівняно з минулим роком. Відтепер вона становитиме 12 %. Таке рішення керівництво «Урожаю» спрямоване на поліпшення матеріального стану власників земельних ділянок.


08 серпня 2018
Нагородження «зеленої зони»-2017

13 квітня відбулась грандіозна та масштабна для МХП подія – «I energy. Level 5.0» – п'ята щорічна церемонія нагородження «зеленої зони». У комплексі «Мистецький арсенал» компанія привітала найкращих та найефективніших за підсумками 2017 року співробітників – людей, які своєю ініціативою і високими результатами ведуть холдинг уперед до перемог і звершень.


20 липня 2018
Найкрасивішій дівчині «Урожаю» – мандрівка до найбагатшої країни світу

Справжнім королівським відпочинком  для заступника головного бухгалтера філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка» Наталії Зборівської та її чоловіка стала мандрівка до Об’єднаних Арабських Еміратів. Нагадаємо, поїздка в одну із екзотичних  країн світу стала подарунком Наталії за перемогу в торішньому конкурсі краси, який відбувався серед співробітниць підприємства.


20 липня 2018
«Бути водієм – це випробування і романтика», – зізнається Михайло Леон, який працює на вантажному автомобілі у філії «Росава»

Свого зерновоза «Мерседес» співробітник «Урожаю» Михайло Леон ділить зі своїм молодим напарником. Сьогодні зранку він вирушив із вантажем на Житомирщину, тому Михайло Миколайович вихідний.


13 лютого 2018
"Урожай" працюватиме під новим логотипом

Відтепер логотип «Урожаю» міститиме в собі назву компанії, до складу якої входить підприємство. Така зміна –  це результат трансформації фірмового стилю ПАТ «Миронівський хлібопродукт».


13 лютого 2018
«Урожай» платитиме гроші за немовлят, що народяться у селах

Нову соціальну програму  «Лелека» напередодні Дня закоханих започатковує сільськогосподарське підприємство «Урожай».  Для поліпшення демографічної ситуації на селі  керівництво компанії ухвалило рішення про надання одноразової матеріальної допомоги  сім’ям, у яких народилися діти.


13 лютого 2018
«Урожай» піднімає орендну плату та започатковує матеріальну допомогу при народженні в селах

Таке рішення було ухвалено на нараді для представників земельної служби «Урожаю»,  куди було запрошено також начальника відділу розвитку, земельної політики та майнових відносин департаменту виробництва продукції рослинництва і тваринництва МХП Володимира Нагорного.


30 січня 2018
Власну сільгосптехніку «Урожай» спрямував на розчистку доріг від снігу

Надмірна кількість опадів у середині січня змусила мобілізувати свої сили насамперед сільські громади. Гостро постало питання розчистки не лише сільських вулиць, а й  центральних доріг, що сполучають села з райцентром. Знайти потрібну кількість техніки, щоб вчасно і без затримки прибрати сніг, на місцях виявилося не так просто. Зверталися по допомогу до всіх, але спершу до найбільших орендарів, серед яких і ТОВ «НВФ «Урожай».


23 січня 2018
«Урожай» «купався» на Водохреща

Вже вкотре співробітники «Урожаю» долучаються до традиції зимових купань на Водохреща. Кожен із відчайдухів упевнений, що крижана купіль не лише бадьорить, а й зміцнює силу волі.


← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →