Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

08 жовтня 2018
Завдяки «Нашому дворику» філії стають квітниками

Вже традиційний  щорічний конкурс  «Наш дворик» підбив підсумки старань  людей, які  знаходять час і присвячують себе тому, щоб території філій ставали  щоразу красивішими, мальовничішими, так би мовити мали свою дизайнерську особливість. І для цього не потрібно мати відповідну освіту,  особливі знання чи досвід. Головний чинник – відчувати красу, вкладати в роботу часточку душі і безмежно любити свій «Урожай».


03 вересеня 2018
Дводенна екскурсія до Будапешту

Два дні споглядали дивовижну архітектуру культурного центру Угорщини 20 співробітників Центрального офісу "Урожаю". За словами учасників туру, неймовірне враження, звісно, справив Будапешт, старовинні будівлі і пам'ятки архітектури якого гармонійно поєднують у собі дух історії та вкраплення сучасної епохи.


08 серпня 2018
«Урожай» провів фестиваль «Крутий заміс» у Холодному Яру

 Схоже, що в "Урожаї" започатковано ще одну добру традицію. Крім фестивалю тракторних перегонів ТракторФест, який уж сім років поспіль відбувається на територіях присутності підприємства, цього року стартував мистецький фестиваль "Крутий заміс". На відміну від ТракторФесту, "Крутий заміс" матиме незмінну локацію - село Мельники у Холодному Яру.


08 серпня 2018
Відпочинок у Єгипті — подяка за сумлінну працю

Тиждень відпочинку в Єгипті замість виснажливої роботи на тракторі чи комбайні в полі... Про це можна тільки мріяти. Але працівникам, які потрапили на «Дошку пошани» за результатами роботи минулого року, «Урожай» допоміг втілити мрію в життя. 27 щасливчиків, представників кожної філії підприємства, одразу після закінчення посівної мали змогу не тільки поніжитися під єгипетським сонцем та насолодитися красою коралових рифів Червоного моря, а й відчути себе в ролі дайверів та покататися на квадроциклах у безлюдній пустелі.


08 серпня 2018
В «Урожаї» всьоме відгримів легендарний «ТракторФест»

Шоу тракторних перегонів «ТракторФест» по праву увійшло в хроніки ТОВ «НВФ «Урожай». Уже сьомий рік поспіль традиційно в середині червня трактори тимчасово змінюють звичну для них локацію поля і стають об’єктом  підвищеної уваги кількатисячної аудиторії.


08 серпня 2018
Коли праця фахівця потрібна усьому колективу

Серед досягнень філії  «Урожаю» АФ «Дружба» — лідерські позиції з урожайності у своєму регіоні. Все це було б неможливим без сучасної техніки. Обслуговують її висококваліфіковані фахівці. Один із них — токар Василь Науменко.


08 серпня 2018
«Урожай» заохочує молодь до роботи в агросекторі

Корсунь-Шевченківських старшокласників, як поважних гостей, приймала Кіровська філія ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП. Близько 40 хлопців та дівчат побували на ознайомчій екскурсії в Корнилівці, де було засновано підприємство. Це перший візит шкільної молоді на виробництво в рамках проекту МХП «Школа», започаткованого цьогоріч. Ознайомити з роботою підприємства зможуть близько 200 учнів старших класів з різних шкіл області.


08 серпня 2018
«Урожай» демонструє ліцеїстам сучасний агросектор

На виставці сучасної сільськогосподарської техніки, що пройшла в Черкасах, побували учні Лисянського професійного аграрного ліцею. Шестеро найстаранніших хлопців не лише добре навчаються, а й отримують від ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, додаткову стипендію за старання.


08 серпня 2018
Геоінформаційна система: актуальні дані тут і зараз

Геоінформаційна система (далі – ГІС) впроваджується на підприємствах Групи МХП протягом останніх декількох років – проект стартував у 2016 році з ініціативи Департаменту виробництва продукції рослинництва та тваринництва. ТОВ «НВФ  «Урожай» був першим з-поміж інших підприємств МХП, на якому запровадили ГІС.


08 серпня 2018
Завдяки «Урожаю» – перемога в баскетболі

Бронзовим призером у відкритому чемпіонаті аматорської ліги Черкас з баскетболу стала команда «Єдність та спорт».


← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →