Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

04 січня 2019
Для АТО передали польову кухню

Близько тижня знадобилося начальнику охорони Кіровської філії «Урожаю» Олександрові Голембовському, щоб обладнати автомобіль польовою кухнею. Разом із ним свої сили і здібності докладав житель села Кичинці Олександр Темний. Золоті руки цих людей зробили все, щоб машина могла служити нашим бійцям на передовій. Як розповідає Олександр Голембовський, польовою кухнею автомобіль довелося обладнати вперше, каже, що ніколи раніше цього не робив


04 січня 2019
Запроваджуємо європейський напрямок поводження з відходами

У «ТОВ «НВФ «Урожай» ведеться ефективна робота щодо забезпечення захисту навколишнього природного середовища від негативного впливу відходів. На виконання вимог чинного законодавства  на центральному офісі встановлено контейнери для роздільного  збирання  побутових відходів.


04 січня 2019
В «Урожаї» відбувся щорічний розіграш автомобіля серед працівників

19-річний тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва із Козарівки Канівського району Віталій Запорожець, який працює в Тростянецькій філії ТОВ «НВФ «Урожай», став власником новенького Рено Логан. Традиційний розіграш автомобіля та цінних призів серед працівників робітничих спеціальностей відбувається вже дванадцятий рік поспіль.


24 жовтня 2018
Гусеничні трактори поповнили склад сільськогосподарської техніки підприємства

22 тонни, 10 км/год і майже 600 кінських сил... Гусеничний трактор ФЕНДТ 1159 МТ - новинка сільськогосподарської техніки. Два такі агрегати віднедавна працюють  і в "Урожаї".


24 жовтня 2018
Тростянецьку філію очолив новий директор

В середині жовтня колективу Тростянецької філії  «Урожаю» представили нового директора. Ним став Глушенко Василь Вікторович


08 жовтня 2018
Аграрному ліцею надали в користування плуг

Шестикорпусний плуг ГРЕГУАР БЕССОН - ще один подарунок Лисянському професійному аграрному ліцею від ТОВ "НВФ "Урожай".


08 жовтня 2018
Гарбузи - нова для підприємства культура

В "Урожаї" другий рік поспіль  вирощують гарбузи на площі 60 га.


08 жовтня 2018
Збираємо пізні зернові та сіємо озимі

На полях підприємства триває збирання пізніх зернових. Нині «Урожай»  збирає чотири культури одночасно: кукурудзу, соняшник, сорго та сою.   Незважаючи на те, що це досить складно як технологічно, так і організаційно, все виходить робити вчасно та оперативно.


08 жовтня 2018
«Робота цікавіша тоді, коли виходить експериментувати»

Роман Гонда — один із небагатьох співробітників філії підприємства, хто працює тут з часу її створення. От уже 13 років, як його працьовиті натруджені  руки не лише безпомилково відточуть чи фрезирують найдрібніші деталі до машин, тракторів чи комбайнів,  а й  виготовляють нові. Це значно економить час, який у період посівної кампаніі чи жнив безцінний, та кошти підприємства.


← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →