Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

08 жовтня 2018
Збираємо пізні зернові та сіємо озимі

На полях підприємства триває збирання пізніх зернових. Нині «Урожай»  збирає чотири культури одночасно: кукурудзу, соняшник, сорго та сою.   Незважаючи на те, що це досить складно як технологічно, так і організаційно, все виходить робити вчасно та оперативно.


08 жовтня 2018
«Робота цікавіша тоді, коли виходить експериментувати»

Роман Гонда — один із небагатьох співробітників філії підприємства, хто працює тут з часу її створення. От уже 13 років, як його працьовиті натруджені  руки не лише безпомилково відточуть чи фрезирують найдрібніші деталі до машин, тракторів чи комбайнів,  а й  виготовляють нові. Це значно економить час, який у період посівної кампаніі чи жнив безцінний, та кошти підприємства.


08 жовтня 2018
Подорож до Грузії – для працівників земельної служби

У нашій уяві Грузія – казкова країна, де високі гори, щедрі виноградники, сміливі джигіти та красиві юні діви… Там прекрасно співають і влаштовують для гостей щедрі застілля. З новітньої історії наслухані про економічні та політичні успіхи. Нещодавно представникам земельної служби ТОВ «НВФ «Урожай» пощастило особисто побувати у Грузії і на власні очі усе побачити.


08 жовтня 2018
Дбаємо про землю. У поміч – нова техніка

Нещодавно «Урожай» придбав сучасну та високопродуктивну машину для аерації буртів Backhus 15.50, яка перемішує компостну масу.


08 жовтня 2018
Соняшник – на насіння

Цього року ТОВ «НВФ «Урожай» вперше заклав ділянки гібридизації соняшника селекції компанії Піонер.


08 жовтня 2018
Завдяки «Нашому дворику» філії стають квітниками

Вже традиційний  щорічний конкурс  «Наш дворик» підбив підсумки старань  людей, які  знаходять час і присвячують себе тому, щоб території філій ставали  щоразу красивішими, мальовничішими, так би мовити мали свою дизайнерську особливість. І для цього не потрібно мати відповідну освіту,  особливі знання чи досвід. Головний чинник – відчувати красу, вкладати в роботу часточку душі і безмежно любити свій «Урожай».


03 вересеня 2018
Дводенна екскурсія до Будапешту

Два дні споглядали дивовижну архітектуру культурного центру Угорщини 20 співробітників Центрального офісу "Урожаю". За словами учасників туру, неймовірне враження, звісно, справив Будапешт, старовинні будівлі і пам'ятки архітектури якого гармонійно поєднують у собі дух історії та вкраплення сучасної епохи.


08 серпня 2018
«Урожай» провів фестиваль «Крутий заміс» у Холодному Яру

 Схоже, що в "Урожаї" започатковано ще одну добру традицію. Крім фестивалю тракторних перегонів ТракторФест, який уж сім років поспіль відбувається на територіях присутності підприємства, цього року стартував мистецький фестиваль "Крутий заміс". На відміну від ТракторФесту, "Крутий заміс" матиме незмінну локацію - село Мельники у Холодному Яру.


08 серпня 2018
Відпочинок у Єгипті — подяка за сумлінну працю

Тиждень відпочинку в Єгипті замість виснажливої роботи на тракторі чи комбайні в полі... Про це можна тільки мріяти. Але працівникам, які потрапили на «Дошку пошани» за результатами роботи минулого року, «Урожай» допоміг втілити мрію в життя. 27 щасливчиків, представників кожної філії підприємства, одразу після закінчення посівної мали змогу не тільки поніжитися під єгипетським сонцем та насолодитися красою коралових рифів Червоного моря, а й відчути себе в ролі дайверів та покататися на квадроциклах у безлюдній пустелі.


08 серпня 2018
В «Урожаї» всьоме відгримів легендарний «ТракторФест»

Шоу тракторних перегонів «ТракторФест» по праву увійшло в хроніки ТОВ «НВФ «Урожай». Уже сьомий рік поспіль традиційно в середині червня трактори тимчасово змінюють звичну для них локацію поля і стають об’єктом  підвищеної уваги кількатисячної аудиторії.


← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →