Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

30 жовтня 2015
КамАЗ Максима Бирка називають новорічною ялинкою

Водія філії «Урожаю» АФ «Дружба» Максима Бирка з Петрушок на Корсунщині  застаємо прямо в полі під час перевезення соняшника на елеватор. Він вправно паркує свого залізного коня на узбіччі. Незважаючи на стовпи пилу довкруж, у кабіні молодого чоловіка чисто й прибрано.


30 жовтня 2015
Спіймали на гарячому викрадача комбікорму

Нещодавно служба безпеки «Урожаю» затримала викрадача комбікорму з тваринницької філії «Возз’єднання», що в Миронівці на Київщині. З метою збагачення колишній співробітник «Урожаю», готувач кормів «Возз’єднання» Олег Кухарчук на початку червня цього року вкрав з ферми п’ять мішків комбікорму для свиней.


30 жовтня 2015
«Урожай» слідкує за дотриманням екологічної безпеки

«Урожай»  в рамках групи компаній «МХП»  постійно працює над вдосконаленням механізму внесення органічних добрив у  межах  дозволених показників, а також дбає про  належне збирання та тимчасове зберігання відходів. Зокрема курпослід та гній використовуються згідно з ДСТУ як органічне добриво на полях. Фахівці компанії постійно піклуються про дотримання природоохоронних та санітарних норм.


30 жовтня 2015
Канадці вирощують сою переважно для експорту

Протягом тижня делегація агрономів з підприємств МХП та центрального офісу мали можливість ознайомитися з діяльністю селекційних компаній,  роботою фермерських господарств та технологіями вирощування основних зернових культур Канади. Своїми враженнями від побаченого ділиться головний агроном «Урожаю» Вячеслав  Черкащенко.


27 жовтня 2015
Анатолій Білоус: «Роблю те саме, що й солдати, хоча командую гарматою»

Щоразу, як у відпустку їду, знаю, що вдома зробити треба. Не хочу, щоб на рідних якось позначалася моя відсутність, - каже механізатор філії «Урожаю» АФ «Батьківщина Шевченка» Анатолій Білоус, який нині служить командиром гармати, що дислокується поблизу Щастя. – Служу майже рік, вдома тричі був.


27 жовтня 2015
Валентин Тарасенко: «Хороший фахівець завжди прагне до професійного зростання»

Налагоджувати соціальні зв’язки з громадами, де працює «Урожай», - важлива складова соціальної політики всього підприємства. При цьому важливо задовольнити інтереси жителів сіл насамперед як орендодавців.   Ця сфера діяльності підприємства чи не найважча, вона  підпорядкована заступнику директора «Урожаю» з соціальних питань та орендних відносин Валентину Тарасенку.


27 жовтня 2015
Результати впровадження елементів системи точного землеробства

Цього року посівна кампанія в «Урожаї» закінчилася вчасно і з дотриманням всіх вимог. Завдяки  впровадженню системи точного землеробства вдалося не лише підвищити якість посіву і внесення ЗЗР, а й мати більш точну  інформацію про роботу агрегатів.


01 серпня 2015
Колективи філій допомагають охороняти власність «Урожаю»

У зв’язку з достиганням основних культур на полях «Урожаю» і збільшенням через це загрози крадіжок службою безпеки підприємства організовано охорону полів усіх  філій.


24 липня 2015
«Урожай» вручив допомогу сім'ям військових у Келеберді

Син Лідії Тертишної нині служить  поблизу Авдіївки в спецпідрозділі штурмової бригади. Жінка каже, що її Руслан відбуває службу і як солдат, і як військовий лікар, адже має відповідну освіту. Вже три дні не дзвонив, мовляв, поганий  зв’язок. Ірина Хамаза чекає повернення чоловіка Костянтина, який боронить нашу державу у Волновасі. На фронті він треті місяць, проте вже встиг побувати вдома у короткій відпустці. Разом з Іриною на повернення тата додому чекають двоє діток.


22 липня 2015
Найбільшу в Розсохуватці родину привітали з поповненням

Теплу ковдру та іграшки для  немовляти представники філії «Урожаю» АФ «Мрія» вручили днями батькам  найбільшої  в Розсохуватці, що на Катеринопільщині, родини. Місяць тому в сім’ї  настоятеля Свято-Покровської  церкви в Розсохуватці отця Івана народилася восьма дитина. Дівчинці дали рідкісне для цієї місцевості ім’я Михаїла. Це найбільша родина в селі.


← Ctrl 10 11 12 13 14 Ctrl →