Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

МХП, а відповідно і "Урожай", оновлюють свій логотип

09 січня 2018

За 20 років діяльності  холдинг «Миронівський хлібопродукт» вперше трансформує свій логотип. Оновлений млин став сучасним, мінімалістичним, але зберіг автентичність першого знаку, а разом з ним і історію компанії.

Візуальні зміни поступово транслюватимуться на підприємства Групи МХП. Усі вони будуть об'єднані єдиним фірмовим стилем та матимуть свій оновлений логотип із урахуванням основного логотипу МХП.  З нового року відповідно «Урожай» теж змінить свій логотип.

Це значна подія для холдингу, яка органічно доповнює динамічний розвиток компанії у всіх напрямах своєї діяльності. Щодня, впродовж майже 20 років, команда МХП працює для досягнення амбітних цілей  – і отримує високі результати. Озираючись, ми бачимо роки досвіду, лідерство на ринку з виробництва курятини та 28 тисяч співробітників, завдяки яким невпинно крутяться лопаті потужного млина під назвою МХП. І вже по-новому компанія дивиться на себе –  з гордістю за отримані результати та у новому образі!

Рестайлінг логотипу МХП і візуалізації підприємств зумовлені світовими тенденціями, виходом на міжнародні ринки та впровадженням кращих сучасних практик у веденні бізнесу. Сучасний оновлений та єдиний стиль логотипів Групи МХП демонструватиме масштабність, глобальність та належність до потужного українського холдингу.

 


09.01.2018, 551 перегляд.