Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Для АТО передали польову кухню

04 січня 2019

Близько тижня знадобилося начальнику охорони Кіровської філії «Урожаю» Олександрові Голембовському, щоб обладнати автомобіль польовою кухнею. Разом із ним свої сили і здібності докладав житель села Кичинці Олександр Темний. Золоті руки цих людей зробили все, щоб машина могла служити нашим бійцям на передовій. Як розповідає Олександр Голембовський, польовою кухнею автомобіль довелося обладнати вперше, каже, що ніколи раніше цього не робив.

–        Включили фантазію, все прорахували і взялися за роботу. Старалися як для себе, бо розуміли, що наша допомога вкрай важлива, – розповідає співробітник підприємства.

Куратором цього проекту в «Урожаї» був начальник Служби безпеки Юрій Романча, до якого по допомогу звернулися волонтери та обласний воєнком Євгеній Курбет. Ідею підтримав директор "Урожаю" Олександр Воскобойнік. У зв’язку з тим, що готової польової кухні знайти не вдалося, Юрій Романча запропонував допомогти виготовити її власноруч, залучивши фахівців підприємства.

–        Ми надали УАЗ і повністю переобладнали його під потреби польової кухні, допомогли з ремонтом двигуна і відреставрували кузов, – розповідає начальник Служби безпеки. – Це важлива справа для наших бійців, адже на мирній території часто забувають, що допомога на війні потрібна постійно.

 Разом з командою волонтерів польову кухню на базі автомобіля УАЗ передали у 28 бригаду в Донецькій області. Для бійців привезли також гурт «Крутий заміс», який подарував на передовій гарних  українських пісень.


04.01.2019, 179 переглядів.