Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Дбаємо про землю. У поміч – нова техніка

08 жовтня 2018

Нещодавно «Урожай» придбав сучасну та високопродуктивну машину для аерації буртів Backhus 15.50, яка перемішує компостну масу.

Підприємство вже давно використовує компост на основі курячого посліду як органічні добрива. При компостуванні об'єм матеріалу зменшується, а концентрація корисних речовин збільшується, що впливає на вартість транспортування, а також на необхідну кількість внесення. Крім того, ефективність таких добрив беззаперечна – показники ґрунту стають кращими, це, відповідно, позитивно впливає на збільшення врожайності.

У процесі виробництва компосту масу необхідно постійно перемішувати. І тут стає у нагоді машина для аерації, яка, рухаючись по бурту компосту за допомогою шнекового барабана, перемішує компостну масу.

«В «Урожаї» останні два роки експлуатується машина для аерації SF 300  Compost System продуктивністю 900 кубічних метрів за годину. Backhus 15.50 відрізняється від неї збільшеною продуктивністю – 2 000 кубічних метрів на годину. Ці показники досягаються завдяки більшим, порівняно з попередньою машиною, габаритам: робоча ширина – 5м (в SF300 – 3,5м) висота – 2,2м (в SF300 –1,6м). Також за рахунок збільшення висоти бурта можна розмістити більшу кількість маси на тій же площі», – розповів головний інженер «Урожаю» Юрій Качуровський.

Нова машина має ще деякі переваги, а саме: вона технічно не складна і ремонтопридатна. Крім того, деталі, що обертаються, обладнано гідроприводом, який не потребує обслуговування в процесі експлуатації.


08.10.2018, 169 переглядів.