Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

24 жовтня 2018
Гусеничні трактори поповнили склад сільськогосподарської техніки підприємства

22 тонни, 10 км/год і майже 600 кінських сил... Гусеничний трактор ФЕНДТ 1159 МТ - новинка сільськогосподарської техніки. Два такі агрегати віднедавна працюють  і в "Урожаї".


24 жовтня 2018
Тростянецьку філію очолив новий директор

В середині жовтня колективу Тростянецької філії  «Урожаю» представили нового директора. Ним став Глушенко Василь Вікторович


08 жовтня 2018
Аграрному ліцею надали в користування плуг

Шестикорпусний плуг ГРЕГУАР БЕССОН - ще один подарунок Лисянському професійному аграрному ліцею від ТОВ "НВФ "Урожай".


08 жовтня 2018
Гарбузи - нова для підприємства культура

В "Урожаї" другий рік поспіль  вирощують гарбузи на площі 60 га.


08 жовтня 2018
Збираємо пізні зернові та сіємо озимі

На полях підприємства триває збирання пізніх зернових. Нині «Урожай»  збирає чотири культури одночасно: кукурудзу, соняшник, сорго та сою.   Незважаючи на те, що це досить складно як технологічно, так і організаційно, все виходить робити вчасно та оперативно.


08 жовтня 2018
«Робота цікавіша тоді, коли виходить експериментувати»

Роман Гонда — один із небагатьох співробітників філії підприємства, хто працює тут з часу її створення. От уже 13 років, як його працьовиті натруджені  руки не лише безпомилково відточуть чи фрезирують найдрібніші деталі до машин, тракторів чи комбайнів,  а й  виготовляють нові. Це значно економить час, який у період посівної кампаніі чи жнив безцінний, та кошти підприємства.


08 жовтня 2018
Подорож до Грузії – для працівників земельної служби

У нашій уяві Грузія – казкова країна, де високі гори, щедрі виноградники, сміливі джигіти та красиві юні діви… Там прекрасно співають і влаштовують для гостей щедрі застілля. З новітньої історії наслухані про економічні та політичні успіхи. Нещодавно представникам земельної служби ТОВ «НВФ «Урожай» пощастило особисто побувати у Грузії і на власні очі усе побачити.


08 жовтня 2018
Дбаємо про землю. У поміч – нова техніка

Нещодавно «Урожай» придбав сучасну та високопродуктивну машину для аерації буртів Backhus 15.50, яка перемішує компостну масу.


08 жовтня 2018
Соняшник – на насіння

Цього року ТОВ «НВФ «Урожай» вперше заклав ділянки гібридизації соняшника селекції компанії Піонер.


1 2 3 4 5 Ctrl →