Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Новини

12 березня 2019
Запущено власну Лінію з підготовки насіння

 Цьогорічна посівна кампанія в «Урожаї» стане особливою, адже вперше підприємство застосує власний посівний матеріал. Днями на базі товариства було відкрито Лінію з підготовки насіння.


12 березня 2019
Спартакіада-2019

Тваринницька філія "Нова" перемогла цього року в командному заліку щорічної Спартакіади серед працівників "Урожаю", яка відбулася вже вдев'яте. За словами капітана команди, керуючого фермою ТФ «Нова» Миколи Притули, це перша їхня перемога на Спартакіаді за весь час її існування в «Урожаї». Зізнається, що не очікували вибороти першість, адже зокрема у волейболі бракувало зібраності. Другою стала команда центрального офісу, а третє місце дісталося філії ім. О. Г. Бузницького.


12 березня 2019
Сервісний центр у Козині – автоматизація та кваліфіковані кадри

Новий сервісний центр "Урожаю", що відкрився місяць тому в Козині Миронівського району, вже працює на повну потужність. Він обслуговуватиме легкові автомобілі та вантажівки під час сезонних робіт з філій Канівщини та Миронівщини.  Сервісний центр забезпечено сучасним обладнанням для діагностики та ремонту машин. Проте основна цінність - це кваліфіковані кадри, які щодня готові працювати сумлінно і ефективно.


12 березня 2019
Фахівці філії ім. О. Г. Бузницького розробили власну версію платформи для перевезення соломи

Торік така платформа, а точніше переобладнаний причіп-скотовоз, пройшов лише контрольні випробування. Цього сезону він запрацює вже на повну потужність.  Над його розробкою і переобладнанням працювало троє фахівців «Урожаю», серед яких і механізатор філії ім. О. Г. Бузницького Петро Шевченко.  


12 березня 2019
"ХЛІБОРОБІВ РІД" - конкурс ретрофотографій та історій до них

З діда-прадіда веде свій родовід велика українська родина хліборобів. Сотні років ми трудилися на землі, не покладаючи рук, плекаючи кожну грудочку, зернинку, колосок. У старих потертих фотографіях ще живі спогади про тих, хто гідно продовжував хліборобів рід. Це наші бабусі, прабабусі, дідусі та прадідусі.


12 березня 2019
Крижана купіль на Водохреща

Не страшно, не холодно і не боляче... Про екстремальне купання у крижаній воді на Водохреща у подробицях знають працівники "Урожаю", адже багато хто практикує такий спосіб загартування чи перевірки себе на міць.


12 березня 2019
Уїк-енд на лижах у Водяниках

Активний відпочинок та ще й у компанії тих людей, з ким ти найчастіше звик бачитися в офісі, допомагає більш ефективно згуртуватися в команду. Відчути себе справжніми бійцями засніжених трас у Водяниках пощастило працівникам центрального офісу «Урожаю» під час останнього уїк-енду січня.


12 березня 2019
Трактори перетворили на ілюмінованих велетнів

100 метрів світлодіодної стрічки знадобилося спеціалістам ТОВ «НВФ «Урожай», щоб перетворити сільськогосподарську техніку на справжнє новорічне диво. Чудернацькі мордочки на лобовому склі, велетенська шапка Санта Клауса, довге волосся із дощику... Все це стало окрасою тракторів-велетнів і зібрало цілу купу дітлахів та дорослих на Соборній площі Черкас 19 грудня.


04 січня 2019
Унікальна техніка на полях «Урожаю»: сіялки Ultraplant series 40

Цього року на поля «Урожаю» вперше в Україні вийшли три надсучасні 16-рядні сіялки точного висіву Ultraplant series 40, які придбали зокрема для Катеринопільської, Лисянської філії та АФ «Батьківщина Шевченка». Компанія Harvest відома своїми сіялками-конструкторами, які вирізняються надійністю та ефективністю з-поміж інших виробників. 


04 січня 2019
«RETROSPECTIVE» – річний календар від «Урожаю» на 2019 рік

Чорно-білі сторінки річного календаря від «Урожаю» на 2019 рік побачили світ у грудні цього року.


1 2 3 4 5 Ctrl →