Урожай

Створюємо «УРОЖАЙ» разом!

Призначення нового директора

Директор компанії Урожай

Днями керівництво ПАТ "Миронівський хлібопродукт" призначило нового директора ТОВ «НВФ «Урожай». Ним став Олександр Воскобойнік. Досі він очолював ТОВ «Агро-С» на Київщині, що також входить до Групи МХП. З 2015 року працював у центральному офісі  холдингу  і обіймав посаду заступника  директора департаменту з виробництва продукції рослинництва і тваринництва. Освіту отримав  у Полтавському сільськогосподарському інституті, має фах вченого агронома. Додатково навчався у Сполучених Штатах Америки, тому володіє сучасними навиками не лише в технології вирощування сільгоспкультур, а й в управлінні агрокомпаніями.

З приводу власного бачення подальшого  розвитку підприємства «Урожай» Олександр Воскобойнік пояснив, що  намагатиметься зробити все, щоб підприємство запрацювало більш ефективно і злагоджено.

–       Жодного механізму, який працює в «Урожаї» і дає результати, зруйновано не буде. Відповідно «зелене світло»  матимуть ті проекти і зміни, які гарантуватимуть ефективний розвиток підприємства, – прокоментував Олександр Анатолійович. – Акцент робитиму на поліпшенні відносин з громадами, адже бізнес має в першу чергу сприяти розвитку і надавати підтримку соціальній сфері на місцях. Взаємовигідна співпраця бізнесу та громади – це гарантія розвитку сільських територій, що надзвичайно важливо для села сьогодні, завтра і в майбутньому.

Нагадаємо,  досі ТОВ «НВФ «Урожай» очолював Олег Васецький.